אודות | כתבו עלינו | תודות | פורומים | בלוגוספירה | פינת מומחים | ספרים | צרו קשר | הצטרפות לתפוצה
דף ראשי > קורסים > קבוצות אימון

אינטרנט: למוסס את הפחד, לקפוץ למים ו"לשחות"...קורס אוריינות (למידת שפה) אינטרנטית ומיתוג עצמי ברשת: תצאי ממנו כשאת גולשת, מחפשת, מגיבה, מקשררת, מפרסמת, ממתגת - כאילו נולדת באינטרנט. קורס מרתק וחשוב, ראשון מסוגו בארץ, שיועבר על ידי שתיים מהדמויות היותר בולטות ומיומנות באינטרנט הישראלי. מיועד לנשים וגברים.
 
למה ללמוד לגלוש ברשת?

האינטרנט מהווה היום ציר מרכזי בתקשורת שלנו עם העולם. הכל קורה שם ומשפיע על חיינו האישיים: חדשות, מסחר, חיים חברתיים, פעילות ציבורית וחברתית, תרבות, ספרות, מידע, ידע ועוד. אפילו הטלוויזיה נמצאת גם ברשת. האינטרנט חושף אותנו להמוני אפשרויות שלא שיערנו שקיימות. ככל שנדע יותר כיצד לנווט בעולם המופלא הזה - כך נעשיר את חיינו, נגביר את פוטנציאל המימוש המקצועי שלנו ונתחבר לעולם באלפי דרכים וקשרים. האינטרנט מאפשר לכל אדם מרחב ביטוי אישי ואת האפשרות למתג את עצמו.

על התוכנית:

מרכזות התוכנית הן גולשות ותיקות ברשת, מנהלות בה את פעילותן המקצועית והחברתית ונהנות ממוניטין מקצועי חוצה קהלים. לפיכך ירכזו ביעילות את האפשרויות שהרשת פורשת בפני גולשיה.

"מיומנויות טכניות, כמו גם מיומנות בהתנהלות התרבותית והחברתית ברשת, העזה, חשיפה, הבנת ההיבטים התרבותיים והחוקיים כאחד, התנסות ולמידה עקבית - הן מפתח חשוב להצלחתו של כל אדם בעידן הווירטואלי. האינטרנט הוא שפה חדשה ואותה אנו באות ללמד, על מנת שתוכלו להשתמש בה ברמת מיומנות גבוהה ובמיצוי עצמי מקסימלי".


קהל היעד:

· גולשים מתקדמים יחסית, שקצת מפחדים מעולם הבלוגים, הרשתות החברתיות והאינטראקטיביות שברשת.

· גולשים מתחילים החשים שאינם ממצים ממנה את המיטב.

· מי שעדיין נמצאים בשלב הראשון של היכרות עם המחשב.

נושאי הלימוד וההתנסות:

מושגי יסוד מיומנויות בסיסיות כתיבה באינטרנט עריכה באינטרנט אתרים מסחריים אתרים אישיים מרחבי גלישה: פורומים, קהילות, רשתות חברתיות, אתרים, בלוגים, טוקבקים ועוד מקדמי הצלחה ברשת: התמדה, חזרתיות, סגנון, ניהול מערכות יחסים וירטואליות מה בין הרשת והמציאות הלא וירטואלית? על פרטיות וחשיפה התמודדות עם קונפליקטים ברשת חוק ואינטרנט אתיקה ערכים "האינטימיות החדשה" הורים-ילדים-אינטרנט כבוד שפה, ועוד.

שיטת הלימוד:

כל אחד מהנושאים הנלמדים יובהר תיאורטית, ילווה בדוגמאות מעשיות ובהדגמה, ויתורגל בהתנסות אישית של הלומדים (בשיעור עצמו + כמשימות בין השיעורים, אותן נבדוק בתחילת כל מפגש). המפגשים יתקיימו מול מחשב מחובר לאינטרנט. המשתתפים יקימו לעצמם מקום מפגש וירטואלי להתייעצויות הדדיות ובקשות סיוע מהמנחות.

משך הקורס, ימים ושעות:

הקורס כולל 10 מפגשים שבועיים בני 3 שעות אקדמיות כ"א.

הקורס יתקיים בימי ג’, בין השעות 17.00 עד 20.00

מקום: בית פז, רחוב שוהם 5 רמת גן (מתחם הבורסה). השיעורים יתקיימו בכיתת מחשבים מצוידת ונוחה, עם עמדת עבודה אישית לכל משתתפ/ת. יש מכונת קפה במקום. יש חניה מוסדרת למשתתפות הקורס במחיר מסובסד של 10 ₪ למפגש.

לפרטים נוספים וקבלת טופס הרשמה:

חנה: ,  054-4732253 
אנא המתן לטעינת התגובות...
כל הזכויות שמורות © | עיצוב: | Powered by [PiXeliT - בניית אתרים] |