אודות | פינת מומחים | כתבו עלינו | תודות | בלוג nfc | מילים בקפה | פורום רעננה | פרלמנט נשים | ספרים | צרו קשר
דף ראשי > קורסים > תפנית > תחום נשים בתפנית

תחום נשים בתפנית: הודעה לעיתונות
לטקסט:
הודעה לעיתונות

מסלול חדש לקידום נשים ב’תפנית’

הקורסים הראשונים שיפתחו במסגרת המסלול:
1. "קידום נשים בעמדות ניהול"
2. "יזמות וניהול העסק הקטן"

תפנית, בית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה, פותח השנה מסלול חדש לקידום נשים. במסגרת החדשה יוכלו נשים מתחומים שונים להשתתף בקורסים: "קידום נשים בעמדות ניהול" ו-"יזמות וניהול העסק הקטן". הקורסים יקנו לנשים כלים שיעזרו להן לפתח את הקריירה שלהם בכיוונים הרצויים: כלי ניהול, כלים לפיתוח כישורי ניהול והתפתחות מקצועית, כלים שיאפשרו להן להתמודד לצמרת בתוך הפוליטיקה הארגונית המאפיינת את כל הארגונים בכל סדרי הגודל, נשים תלמדנה כיצד להרוויח יותר כסף, תעבורנה שינוי תפיסתי ומעשי בשיווק העצמי שלהן, תתאַמנה ברישות (נטוורקינג) ופיתוח קשרים מקדמים, ועוד.

קידום נשים בעמדות ניהול: מטפח כישורי ניהול וצמיחה מקצועית, ומאפשר דיון, ליבון והתמרה של חסמים מאפיינים, בהתמודדות נשים עם סוגיות מקצועיות ומגדריות בעבודה. כמו כן, הוא מקנה לכל משתתפת את הידע והאימון שיאפשרו לה לנווט את הקריירה המקצועית שלה במעלה סולם התפקידים בארגון.

יזמות וניהול העסק הקטן: מקורסי הדגל של תפנית בשלוש השנים האחרונות בתחום האימון ליזמות וניהול עסק קטן, מקנה ידע יזמי, עסקי ושיווקי ומפתח מיומנויות אישיות להתמודדות עם האתגרים העומדים בפני יזמיות ובעלות עסק.

לדברי חנה בית הלחמי, המרכזת המקצועית של המסלול בתפנית, יועצת שיווק ואסטרטגיה, מאמנת ומנחה נשים להצלחה: "נשים רבות מוצאות עצמן בשלב בחייהן בו הן מחפשות שינוי: רצון לקידום בעבודה או שאיפה לפתיחת עסק עצמאי. השינויים הללו מלווים לעיתים קרובות בפחדים ובמחסומים אישיים אשר האישה מציבה לעצמה: האם אני מסוגלת, כמה כסף לדרוש, מה עלי לעשות. נשים הוכיחו מעל לכל ספק כי הן יכולות לנהל מערכות ארגוניות מורכבות, אולם על מנת שיותר נשים יצליחו להתקדם אל דרגי הניהול הבכירים ולהתברג בהם, הן נדרשות לפתח ולהעמיק את המיומנויות הניהוליות והכלכליות שלהן, ולהטמיע את ההכרה בזכותן וביכולתן לשחק כשוות בין שווים בפוליטיקה הארגונית הגברית, המאפיינת את רוב הארגונים".

"הקורסים יקנו למשתתפות מניפה רחבה של כלים ומיומנויות ניהוליות, כלכליות ומקצועיות בתחומי הניהול השונים, ויעמיק את המודעות והכלים הבין אישיים העומדים לרשותה של האישה המנהלת לצורך קידומה האישי", מוסיפה חנה.

לפרטים והרשמה : 1-700-703-700

להתייעצות: חנה בית הלחמי 054-4732253


תפנית, http://www.openu.ac.il/tafnit/ בית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה, פועל במסגרת מערך לימודי ההמשך. בתפנית מושם הדגש על פיתוח תחומי תוכן חדשים התואמים את המגמות בשוק, תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות. לבית הספר 20 שנות מוניטין וניסיון בתחום הניהול בארץ, ובו מלמדים מומחים מהאקדמיה ומרצים מנוסים בעלי רקע אקדמי וניסיון עשיר בשוק העסקי והציבורי בארץ.

בית הספר מציע מגוון רחב של קורסים לניהול המקיפים נושאים והיבטים שונים: התנהגות ארגונית ומשאבי אנוש, ניהול עסקים ומיומנויות ניהול, פיננסים ושוק ההון וניהול והפקת אירועים. כיום לומדים בשלוחות בית הספר ברחבי הארץ (תל אביב, ירושלים, רעננה, באר שבע וחיפה) אלפי תלמידים הלומדים במסגרת פרטית וכקבוצות בתוך ארגונים.
אנא המתן לטעינת התגובות...
כל הזכויות שמורות © | עיצוב: | Powered by [PiXeliT - בניית אתרים] |