הודפס מאתר http://hbh.co.il
דף ראשי > ידע והעשרה > קריאה > ספרים למנהלים ומנהלות

ספרים למנהלים ומנהלות
אומנות השיווק העצמי / פגי קלאוס, הוצ’ אופוס
"השיווק העצמי הוא זריעת זרעים לעתיד – למען השגתה של כל מטרה שהצבתם לעצמכם. אפשר להרשים ולהתקדם בחיים, ואפשר לנתב את עצמכם למעלה באמצעות השיווק העצמי. פגי קלאוס מלמדת אתכם בספרה כיצד להשאיר רושם חזק בראיונות עבודה, בשיחות משוב, באירועים חברתיים, ובשיחות חולין, וכיצד לוודא שיזכרו אתכם לטובה בכל מקום שתלכו אליו, ושיעלו את שמכם בכל הזדמנות שמתאימה בדיוק לכם: עבודה, קידום, תפקיד נחשק, ארועים וכיוב’"
לאתר הוצאת אופוס, דף הספר

כיצד לקרוא אנשים / ד"ר ליליאן גלאס, הוצ’ כינרת זמורה ביתן
"ד"ר גלס, היושבת בלוס אנג’לס, עבדה עם אינספור כוכבי קולנוע, מנכ"לים, ספורטאים ופוליטיקאים, ופיתחה שיטה כיצד לרכוש את היכולת המיוחדת לדעת את האמת על בני אדם בעזרת פירוש נכון של קול, דיבור, הבעות פנים ושפת גוף. השליטה בסימנים כמו התלוננות כרונית, קטיעת דברי אחרים וחייכנות מזויפת, גרירת רגליים ושימוש בסלנג, מחוות ידיים וסגנון לבוש, תשפר את מודעוּתכם ואת ביטחונכם החברתי, את שיפוטכם לגבי אחרים ואת יכולתכם לעשות בחירות והחלטות מוצלחות יותר".
לפרסום אודות הספר ולרכישתו

מי ינהל את הממלכה / שלדון בולס, ריצ’רד סילבאנו, סוזן סילבאנו, הוצ’ מטר
שיטת הממלכה - דרך חדשה ומתוחכמת להצלחה בניהול
"כשתקראו את "מי ינהל את הממלכה?", משל על מלך שלא מוצא את ידיו ואת רגליו בניהול הממלכה המבולגנת שלו, תראו את ההקבלות המדהימות והברורות בין הממלכה לבין החברה שלכם. בהמשך, תוכלו לבקר באתר: http://www.kingdomality.com/ ולעבור מבחן פשוט בן שמונה שאלות. מבחן זה יגדיר איזה מבין 12 תפקידים הייתם ממלאים בממלכה של ימי הביניים - ויבהיר כיצד כל תפקיד חיוני לניהול ממלכה או כל עסק, בכל מקום ובכל זמן. קריאה בספר תלמד אתכם כיצד להרכיב צוותים יעילים ביותר, להטיל משימות הולמות, לשכור ולתגמל עובדים וליצור סביבת עבודה יצרנית, יעילה, מהנה ורווחית. בדרך רעננה ומקורית זו לניהול עסק, תצטרפו למיליוני אחרים שגילו למה אסור לשלוח רועה לבצע עבודה של אביר שחור, ולהפך. "שיטת הממלכה" תשנה מקצה לקצה את סביבת העבודה שלכם. הכירו את עצמכם, הכירו אחרים ותכירו מקרוב הצלחה".
לאתר הוצאת מטר, דף הספר

אימון קו-אקטיבי / לורה ויתוורת’, הנרי קימסי-האוס ופיל סנדאהל, עורכת: ד"ר גורן טרייסטר ענת, הוצ’ דניאלה די נור
האימון הקו-אקטיבי (co-active coaching ) מציג מודל חשוב בתחום ה coaching, שזוכה בתקופה האחרונה להתעניינות גוברת והולכת המוצאת ביטוי בין היתר בהרחבה משמעותית של כמות המאמנים,המתאמנים והמתעניינים בתחום. מחברי הספר מציגים את עקרי תיאורית המודל של האימון הקו-אקטיבי המתבצע על בסיס שותפות בין המאמן למתאמן ומכוון לגרום לשינוי במכלול חיי המתאמן. בפרקי הספר המכיל 320 עמ’ מודגש הצד המעשי ,כלומר - כיצד בפועל מיישמים את עקרונות הפעולה של השיטה. לנוחיות המשתמשים נוספו הדגמות, דפי עבודה פרקטיים, ערכת כלים למאמן ומילון מונחים שימושי. מחברי הספר הם מאמנים מנוסים ממייסדי ומקימי מכוני אימון ביניהם המכון להכשרת מאמנים ה CTI .
דבר העורכת אודות הספר, כולל הפניה לרכישה

חזרה לדף מאמר
כל הזכויות שמורות © | עיצוב: | Powered by [PiXeliT - בניית אתרים] |